ANA SAYFA

ESENYURT KORSAN TAKSİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR


Esenyurt Korsan Taksi olarak sektörde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yüzlerce ev , iş yeri , ofis , dükkan , resmi kurum ve banka müşterine  memnuniyetle hizmet vermekteyiz.

COVID-19 salgını bağlamında, doktorlar arabanın içini düzenli olarak havalandırmayı tavsiye ediyor, çünkü içeride hasta bir kişi varsa, hava durgunluğu içerideki diğer insanların ondan sonra hastalanmasına neden olabilir. Esenyurt Korsan Taksi içinde, mekanı dezenfekte etmek için özel malzemeler kullanırız. Bunlar, hava temizleyicileri ve dezenfektanlardır. Artı, anti-mikrobiyal etkiye sahip formaldehit çözeltisi püskürten özel dezenfektanlarımız bulunur. Her müşteriden sonra araç içi silinir, havalandırılır ve dokunulabilecek tüm yüzeyler silinir. Bu sayede bir sonraki müşterinin güvenliği sağlanmış oluruz. Esenyurt Korsan Taksi hem araç içinde hem de seyahat sırasında güvenli olmanız için elinden gelen tedbirleri almıştır. Deneyimli şoförler İstanbul trafiğinde nasıl hareket etmeleri gerektiğini bilir, trafikten sıyrılabilecek alanların farkındadır. Zamanında, güvenli ve konforlu şekilde gideceğiniz yere sizi ulaştırmak görevimizdir.

 

signature

HAKKIMIZDA

Esenyurt Korsan Taksi olarak siz değerli yolcularımızı tamamen konforlu ve güvenli bir şekilde taşımalığını yapıyoruz. Araçlarımız her yolculuktan sonra dezenfektan ile sterilize olmaktadır. Maskesi olmayan yolcularımız için maske tedariği sağlamaktayız. Sizde günün herhangi bir saatinde herhangi bir yere gitmek istiyorsanız bizi arayınız. 0542 273 11 67 - 0531 273 11 67
e
T
+
W
#
#
T
+
W
#
#